استیل در دکوراسیون منزل
لوازم دکوری نما و جلوه ی منحصربه فردی را به دکوراسیون داخلی منزل می بخشند. هر خانه ای به تناسب نیاز و سبک دکوراسیون داخلی یک سری دکوری های زیبا را در خود جای داده است.
استفاده از این وسایل زیبا و تزیینی در همه جای خانه از سرویس بهداشتی تا اتاق پذیرایی و نشینمن نرمال است .گاهی همین اجزای کوچک در لوازم منزل گاهی تبدیل به نقطه ی کانونی می شوند پس انتخاب جنس و شکل اهمیت ویژه ای خواهد داشت .جنس شیشه ، کریستال یا چینی متریال مرسوم ساخت این وسایل کوچک و بزرگ تزیینی هستند. این جنس ظروف و گلدان های دکوری را شناخته شده هستند اما متریال جدید را در این بخش به شما معرفی می کنیم که با دوام بالا زیبایی خاصی به فضای داخلی اتاق می بخشند.

پاتیران

فولاد زنگ نزن:

استنلس استیل ، که در ایران با نام استیل مرسوم می باشد.این آلياژهاي ويژه که بيشتر براي مقاومت در برابر خوردگي توسعه يافته اند را فولادهاي زنگ نزن می نامند که از فولاد مقاوم تر است و دوام بیشتری هم دارد و به همین دلیل قیمت بالایی دارند. لوازمی که از استیل ساخته می شوند به محض قرار گیری در دکوراسیون خانه ، فضا را بزرگ تر از آنچه هست نمایش می دهند. زیرا طبیعت شفاف و روشن آنها، این اجازه را به محیط اطراف می دهند که خود را از درون این وسایل نشان دهند.

اینجا کلیک کنید

www.ramand-decor.com
عابدینی
24/9/2017